Loading...

visits

Вперше в скелезаному залі

Перший візит

Вперше на скеледромі? Тоді для Вас є спеціальна пропозиція — пакет “Перший візит”. До ціни пакету входить: вхід до залу, оренда необхідного спорядження та послуги інструктора, який ознайомить Вас з правилами безпеки, пояснить основні принципи скелелазіння та допоможе зробити перші кроки.

Вартість пакета – 450 грн.

Якщо ви плануєте спробувати скелелазіння в компанії, то вартість для кожного наступного становить 350 грн.

Для тренування Вам знадобиться одяг, що не стримує рухів, та змінне спортивне взуття, або ж, при бажанні, – в залі можна взяти в оренду скельні туфлі.

Попередній запис за телефоном 050.638.62.61 або через форму:

Групові заняття в SPACE

Команда Space пропонує Вам долучитися до занять у секції, де в оточенні однодумців і під чутливим керівництвом тренера Ви зможете спортивно розвиватися, підвищувати свій рівень скелелазіння та обмінюватися здобутими знаннями.
Заняття проходять в группі до 6-ти осіб і тривають від 1.5 до 2 годин.

Тренер приділить увагу кожному, допоможе розкрити Ваші сильні сторони та розвити нові якості, допоможе розібратися з технікою, а також доповнить тренування загальнофізичними вправами на витривалість, координацію та “вибухову” силу.

Групові тренування проходять в ранковий і вечірній час, і розраховані, як на новачків, так і на скелелазів, що вже мають досвід.

Попередній запис за телефоном 050.638.62.61 або через форму:

Розклад дорослих занять в секції:

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
10:00 10:00 10:00
19:00 19:00 19:00

Cамостійні заняття на скеледромі

Скалодром SPACE – комфортне місце для самостійних занять скелелазінням. Траси сектору “Боулдерінг” розмарковано та розташовано так, що б кожен гість міг зорієнтуватися при виборі маршруту та його категорії складності.

Траси сектору “Складність” та швидкісна траса – облаштовані автоматичними страховими пристроями, що робить можливим самостійні тренування в цих дисциплінах.

Стендом 12Climb – легко керувати через bluetooth за допомогою мобільного додатку, де Ви можете обирати та змінювати маршрути.

При бажанні тренуватися лазінню з нижньою страховкою, в залі SPACE Ви з легкісттю отримаєте допуск, прослухавши короткий інструктаж та склавши залік у тренера.

Попередній запис за телефоном 050.638.62.61 або через форму:

Займайся вигідно з клубною картою "SPACE"!

Клубна картка SPACE надає власникам наступні бонуси:

  • Клубна картка SPACE надає власникам наступні бонуси:
  • Заняття в групах за зниженими тарифами;
  • Знижка 10% на всю продукцію в SPACE-shop (так-так, і на круті туфлі So iLL в тому числі!);
  • Знижка 10% в SPACE-cafe;
  • Знижка 15% на участь в змаганнях і фестивалях, що проходять в SPACE;
  • Знижка 20% на участь в майстер-класах;
  • 2 гостьових відвідування в місяць.
  • Вартість клубної картки - 1000 грн. Термін дії – 1 рік. (При купівлі абонементів протягом року карта продовжується на наступний рік безкоштовно)