Loading...

Корпоративи

Корпоратив в SPACE

Корпоратив – важлива частина повноцінного функціонування будь-якої компанії. Час проведений співробітниками у неформальному спілкуванні сприяє відкритій і дружній атмосфері в колективі, поліпшує взаєморозуміння та додає мотивації для плідної співпраці.

Пошук локації та тематики заходу деколи заводить в глухий кут.
Важко визначитися серед безлічі варіантів? 

Попередній запис за телефоном 050.638.62.61

Набридли застілля в ресторанах?

Корпоратив на скеледромі SPACE - варіант для тих, хто не боїться кидати собі виклик, для тих, хто любить комфорт та прагне бути на хвилі сучасних тенденцій!

Шукаєте нових емоцій?

Якщо Ви схиляєтеся до активної програми, спортивних естафет, веселих рухливих конкурсів, не пасуєте перед перешкодами та складнощами – наш скеледром SPASE запрошує Вас до надсучасної локації, де Ваша компанія зможе познайомитися з таким видом спорту, як скелелазіння.

Хочете здивувати колег?

Наша команда приготувала цілу низку небанальних спортивних конкурсів, скелелазних естафет з перешкодами, подолати які можна тільки об’єднавшись та діючи спільно. Ніщо так не об’єднує колектив, як командний дух і сумісне досягнення цілі!

Можливості SPACE безмежні

Дискотека

Неочікуваною родзинкою нашого залу є можливість трансформуватися! Маємо світломузику, що миттєво перетворює простір залу в дискотеку.

Атмосфера космічності

Ірреальності додає неймовірно прекрасна космічна атмосфера з флуоресцентних зачепів, що світяться у світлі неону. Такого Ви не бачили ніде!

Вечірка Вашої мрії

За Вашим бажанням, на корпоратив можна запросити діджея та бармена, а також замовити послуги кейтерінгу, перетворивши захід у справжню грандіозну вечірку Вашої мрії.

На пам’ять Вам залишаться чудові емоціі та яскраві фотографіі з надзвичайно яскравої локації.

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

This error message is only visible to WordPress admins