Loading...

Дитячі секції

Дитяча скелелазна секція

DSC_1854

У Вас активна непосидюча дитина?

Вона цікавиться спортом та активним відпочинком?

Полюбляє квести, випробовування, завжди готова до нових яскравих пригод?

Тоді Вам – до нас!

Попередній запис за телефоном 093.449.51.63 або через форму

DSC_1854 (1)

Тривалість тренування – півтори години. В цей час батьки мають можливість відпочити в lounge-зоні за горнятком кави чи ароматного чаю, спостерігаючи за юними підкорювачами. А при бажанні – провести час та розділити позитивні емоціі разом зі своєю дитиною. На скеледромі SPACE є можливим сумісне заняття для батьків та їх дітлахів. Детальніше тут:

Banner

Скеледром SPACE пропонує індивідуальні і групові заняття з тренером для діток.
Інструктори дитячоі секціі скелелазіння знайдуть підхід до кожного малюка. Спеціально для дітлахів на скеледромі є яскрава стінка боулдерингу і траси на складність з зачепами, що не залишать байдужими жодну дитину.

Це буде незабутня космічна подорож!

Banner

В секції – діти систематично будуть здобувати нові знання з техніки скелелазіння, отримають навики роботи з мотузкою, вчитимуться безпечно групуватися при падіннях, матимуть можливість відвідати скелелазні райони Украіни і поскелелазити на справжніх скелях.

Заняття скелелазінням допомагає розвивати м’язи тулуба, спини, шиї, рук та ніг. Подолання маршрутів значно підвищує самооцінку, формується стресостійкість, самоконтроль, тактичне мислення, швидкість прийняття рішень, воля до перемоги, що стане хорошою базою для подальшого успіху у житті.

Для дітей з 4-х років  проводяться індивідуальні або парні заняття.

Banner

У секції займаються діти від 10 років. Запис за телефоном: 050.638.62.61

Banner
This error message is only visible to WordPress admins

  До зустрічі в SPACE!