Loading...

Зони лазіння

Найсучасніший скеледром Києва

Скалодром SPACE пропонує своїм відвідувачам близько 1000 м2 простору для відпочинку та тренувань.
З них – 700 м2 площин для скелелазіння, що представлено такими видами, як: боулдерінг, складність та швидкість.

Зона “Боулдерінгу”

Зона боулдерінгу ділиться на дві секціі: валуни, висотою 3,5 метри, – ця частина площин імітує справжні природні камені, і є достатньо зручною для початківців; та 5-ти метрові стінки для скелелазів з більшим досвідом. Всього 350 м2 різних поверхонь, де розміщено більше 70 маршрутів.


Зона “Складності”

Зона “Складності” оснащена автоматичними страховими пристроями, що дають можливість тренуватися самостійно в цій дисципліні.
Для лазіння з верхньою та нижньою страховкою, включає 260 м2 вертикальних та нависаючих стін.
Там розміщено близько 30 маршрутів різноі складності на рельєфах, що варіюються від вертикалей до нависання та вражаючої арки.Швидкісна траса

Скалодром SPACE має в своєму арсеналі еталонну швидкісну трассу, висотою 10.5 м. Маршрут IFSC типу з автоматичним страховим пристроєм — перший в Києві.

Iнтерактивний стенд 12Climb

В залі також представлений боулдеринговий інтерактивний стенд 12 Climb, що вміщає одночасно близько 100 трас, від 5b до 7с категорій складності. Для роботи зі стендом достатньо скачати додаток 12 Climb на свій смартфон, та вмикати потрібні траси за допомогою блютуз.

Траси для юних скелелазів

Для новачків, дітей та підлітків SPACE підготував три яскраві неординарні розважальні траси, що не залишать байдужим жодного відвідувача.

Зона Кросфіту

Кросфіт зона для занять з важкої атлетики, гімнастики та інтервальних тренувань з залученням спеціального обладнання.
В нашому арсеналі: спеціальні грифи, набір бамперних дисків та стійка для штанги, кільця, перекладини, шведська стінка, канат, набір резинових петель та петлі TRX, гирі, гантелі, медболи та додаткове обладнання для роботи з вагою свого тіла..